Hans Scherfig litografi "Elefanter på vej"

Hans Scherfig litografi
Hans Scherfig litografi
Hans Scherfig litografi
Hans Scherfig litografi

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HANS SCHERFIG (1905-1979), färglitografi betitlad ´Elefanter på vej´, signerad och daterad Scherfig 1978 samt numrerad 273/295, ca 27 x 45 cm

Ej examinerad ur ram

843287

2020-12-05