Väggpendyl Robert Engström

Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld och bronserad, urtavlan märkt Rob Engström Stockholm, höjd ca 72 cm

Zustandsbeschreibung

Nyckel saknas

843298

2020-11-22