Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld och bronserad, urtavlan märkt Rob Engström Stockholm, höjd ca 72 cm
Zustandsbeschreibung
Nyckel saknas
843298
2020-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner