David Gerstein skulptur

David Gerstein skulptur
David Gerstein skulptur
David Gerstein skulptur
David Gerstein skulptur
David Gerstein skulptur
David Gerstein skulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

1 200 SEK

DAVID GERSTEIN (född 1944): skulptur, märkt Gerstein design, metall, 32x28 cm

Bruksslitage, repor

843301

2020-11-25