Albin Amelin litografi

Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Hamnarbetare, signerad Amelin, 108/150, färglitografi, ca 58x75 cm

Ej examinerad ur ram

843305

2020-11-22