Bojan

Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

BOJAN, INGEFÄRSKRUS, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 22 cm

slitage, mindre nagg, locket senare

843309

2020-11-29