Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GERHARD NORDSTRÖM (1925-2019), stilleben, signerad G Nordström, olja på pannå, ca 26x40,5 cm
Zustandsbeschreibung
843320
2020-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner