Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LISA LARSON (1931): figurin "Ihopkrupen", glaserad keramik, signerad och daterad Lisa L.-03, en upplaga på 300 ex, längd ca 9,5 cm
Zustandsbeschreibung
843322
2020-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner