Bergboms lampor marmor

Bergboms lampor marmor
Bergboms lampor marmor
Bergboms lampor marmor
Bergboms lampor marmor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, Bergboms, ca 1900-talets mitt, cylinderformad fot i marmor, totalhöjd ca 36, 43,5 cm

Ej funktionstestad, smärre slitage

843335

2020-11-29