Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅLAR, 4 st, "Colora", Sven Palmqvist, Orrefors, diam ca 11,5, 19 samt 21,5 cm (2st)
Bruksslitage, invändiga repor, orangea 19cm-skålen med större avlag upptill
843340
2020-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här