Colora skålar

Colora skålar
Colora skålar
Colora skålar
Colora skålar
Colora skålar
Colora skålar
Colora skålar
Colora skålar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLAR, 4 st, "Colora", Sven Palmqvist, Orrefors, diam ca 11,5, 19 samt 21,5 cm (2st)

Bruksslitage, invändiga repor, orangea 19cm-skålen med större avlag upptill

843340

2020-11-28