Klubbat för:
6 800 SEK
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, soffbord, Mathsson International, Värnamo, kopplat underrede av skiktlimmad bok, med rund skiva i bokfaner, diameter 120 cm, höjd 52 cm.
Bruksslitage, fläckar.
843355
2020-11-25