Chahab Tayefeh-Mohajer

Chahab Tayefeh-Mohajer
Chahab Tayefeh-Mohajer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAHAB TAYEFEH-MOHAJER (Frankrike, Född 1951): fiskare, blandteknik, signerad och daterad 88, 28 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

843356

2020-11-25