Lars Jonsson

Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS JONSSON, Ågesta i vinterskrud, olja på pannå, signerad, daterad 17.1.72, bildmått 33x41 cm

Smärre fläck vid kant

843367

2020-11-25