Simon Gate Orrefors "Tusen fönster"

Simon Gate Orrefors
Simon Gate Orrefors
Simon Gate Orrefors
Simon Gate Orrefors
Simon Gate Orrefors
Simon Gate Orrefors

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIMON GATE, Orrefors, "Tusen fönster", vas och skål, signerad skål, vas höjd 19,5 cm, skål höjd 12,5 cm

Vas med nagg

843369

2020-11-23