Rado Armbandsur 1990-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RADO, armbandsur, 1990-tal, automatiskt urverk, doublé, datum, läderrem och förgylld sölja i original, ref nr. 629.3636.2, serie nr. 35783043, kaliber ETA 2892, ficka med garanti med ifyllt certifikat daterat -91, produkt och service folder samt box medföljer
Fint skick. Box med kraftigt slitage och skador. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
843395
2020-11-22