Stolar 6 st 1800-tal

Stolar 6 st 1800-tal
Stolar 6 st 1800-tal
Stolar 6 st 1800-tal
Stolar 6 st 1800-tal
Stolar 6 st 1800-tal
Stolar 6 st 1800-tal
Stolar 6 st 1800-tal
Stolar 6 st 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GÖTEBORGSSTOLAR, 4+2 st, 1800-talets andra hälft, fanérade i mahogny, 4 st med sitsar i tagel, sitthöjd 46 cm

Fanérskador, fläckar, bruksslitage

843411

2020-11-22