Klubbat för:
7 200 SEK
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-tal, Louis XVI-stil, fanérat i mahogny, läderklädd skiva, beslag i mässing, brännmärkt, höjd 75, 130x70 cm
Bruksslitage
843412
2020-11-22