Klubbat för:
5 400 SEK
5 000 SEK
THONET, stolar, 8 st, svärtat böjträ, 1900-talets första hälft, brännmärkta, sitthöjd 48 cm
Senare sitsar, slitage och sprickor
843430
2020-11-22