Thonetstolar

Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar
Thonetstolar

Klubbat för:

5 400 SEK

5 000 SEK

THONET, stolar, 8 st, svärtat böjträ, 1900-talets första hälft, brännmärkta, sitthöjd 48 cm

Senare sitsar, slitage och sprickor

843430

2020-11-22