Sockerskål gräddkanna bricka silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, Wilhelm Binder, Tyskland, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, BRICKA, silver, GAB, Stockholm 1942, längd 25 cm, total vikt ca 330 g

843432

2020-11-27