Pottskåp 1800-tal
2020-11-22
843436
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
POTTSKÅP, 1800-tal, fanérat i mahogny, låda i sargen, jalusidörr, höjd 74, 43x33,5 cm
Fanérskador samt bortfall