Urna, 1800-talets andra hälft

Urna, 1800-talets andra hälft
Urna, 1800-talets andra hälft
Urna, 1800-talets andra hälft
Urna, 1800-talets andra hälft
Urna, 1800-talets andra hälft
Urna, 1800-talets andra hälft
Urna, 1800-talets andra hälft
Urna, 1800-talets andra hälft
Urna, 1800-talets andra hälft
Urna, 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNA, Danmark 1800-talets andra hälft, stämplad Chr. Møller, lergods med målad dekor av bladstav, palmetter och antikserande scen, höjd 22 cm

Slitage, betydliga nagg

843450

2020-12-19