Klubbat för:
960 EUR
Utropspris
1 200 EUR
SIMON VOUET (1590-1649), hans efterföljd, 1600-tal, Flora, olja på duk, 125x93 cm
Skador, lagningar, restaureringar
843467
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här