Simon Vouet, hans efterföljd

Simon Vouet, hans efterföljd
Simon Vouet, hans efterföljd
Simon Vouet, hans efterföljd
Simon Vouet, hans efterföljd
Simon Vouet, hans efterföljd
Simon Vouet, hans efterföljd

Klubbat för:

960 EUR

Utropspris

1 200 EUR

SIMON VOUET (1590-1649), hans efterföljd, 1600-tal, Flora, olja på duk, 125x93 cm

Skador, lagningar, restaureringar

843467

2020-12-07