Klockor 10 st

Klockor 10 st
Klockor 10 st
Klockor 10 st
Klockor 10 st
Klockor 10 st
Klockor 10 st

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PARTI KLOCKOR, 10 st, 1900-talets första hälft, bl.a armbandsur Aubette, armbandsur Buren, sedeklämma med ur Shields, två klockringar, en knapp med ur, längd 2,5- 23 cm.

Zustandsbeschreibung

Slitage, ej genomgångna, SAV garanterar ej funktionen, uret på knappen med skadat glas.

843482

2020-11-23