Pokal Simon Gate Orrefors

Pokal Simon Gate Orrefors
Pokal Simon Gate Orrefors
Pokal Simon Gate Orrefors
Pokal Simon Gate Orrefors
Pokal Simon Gate Orrefors
Pokal Simon Gate Orrefors
Pokal Simon Gate Orrefors
Pokal Simon Gate Orrefors
Pokal Simon Gate Orrefors
Pokal Simon Gate Orrefors
Pokal Simon Gate Orrefors
Pokal Simon Gate Orrefors
Pokal Simon Gate Orrefors
Pokal Simon Gate Orrefors

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIMON GATE, pokal, Orrefors, "Sex Gracer", sexkantig fasettslipad kupa och fot, rikligt graverad dekor av stående nakna kvinnofigurer hållande slöjor, bordyrer och girlander, signerad ORREFORS GATE 154.30 KR , höjd ca 24 cm

Smärre nagg

843494

2020-11-22