William Gibson

William Gibson
William Gibson

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM GIBSON (1909-1988): "Skymning", signerad och daterad -65, bildstorlek 65x51 cm.

Något slitage, ej examinerad ur ram.

843526

2020-12-06