Eero Aarnio fåtölj

Eero Aarnio fåtölj
Eero Aarnio fåtölj
Eero Aarnio fåtölj
Eero Aarnio fåtölj
Eero Aarnio fåtölj
Eero Aarnio fåtölj

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EERO AARNIO, fåtölj, "Pastilli", formgiven 1967, tillverkad av Asko eller Adelta, Finland, svart glasfiber, sitthöjd ca 34, diameter 95 cm

Bruksslitage, repor

843533

2020-11-22