Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets början, empire, förgylld och bemålad, dekor i pastellage, ca 88x44 cm

Foliering m smärre skador, senare förgyllning o bemålning

843535

2020-11-23