Podreuse, 1700-tal

Podreuse, 1700-tal
Podreuse, 1700-tal
Podreuse, 1700-tal
Podreuse, 1700-tal
Podreuse, 1700-tal
Podreuse, 1700-tal
Podreuse, 1700-tal
Podreuse, 1700-tal
Podreuse, 1700-tal
Podreuse, 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PODREUSE, 1700-tal, Rokoko, tre lådor, uppfällbar skiva med rombformad dekor, nedåt avsmalnade bukiga ben, höjd 75, längd 69, bredd 39 cm

Fanérskador, slitage, översta lådan på ena sidan saknar fäste.Kompletterad och renoverad. Saknar bakomliggande spegel.

843537

2020-11-22