Podreuse, 1700-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PODREUSE, 1700-tal, Rokoko, tre lådor, uppfällbar skiva med rombformad dekor, nedåt avsmalnade bukiga ben, höjd 75, längd 69, bredd 39 cm
Fanérskador, slitage, översta lådan på ena sidan saknar fäste.Kompletterad och renoverad. Saknar bakomliggande spegel.
843537
2020-11-22