Klubbat för:
9 000 SEK
1 500 SEK
MARC CHAGALL (1889-1985): "Le Cochet gris", signerad och daterad i plåten Marc Chagall 1950, färglitografi, bildmått ca 74x53 cm
Fuktskada (nedre höger hörn), fläckar
843546
2020-11-23