Marc Chagall litografi

Marc Chagall litografi
Marc Chagall litografi

Klubbat för:

9 000 SEK

1 500 SEK

MARC CHAGALL (1889-1985): "Le Cochet gris", signerad och daterad i plåten Marc Chagall 1950, färglitografi, bildmått ca 74x53 cm

Fuktskada (nedre höger hörn), fläckar

843546

2020-11-23