Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
PULPET, 1800-talets slut, bl a valnöt, nyckel saknas, höjd ca 111 samt 65x63 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, nyckel saknas
843556
2020-11-27