Pulpet

Pulpet
Pulpet
Pulpet
Pulpet
Pulpet
Pulpet
Pulpet
Pulpet
Pulpet
Pulpet

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

PULPET, 1800-talets slut, bl a valnöt, nyckel saknas, höjd ca 111 samt 65x63 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, nyckel saknas

843556

2020-11-27