Frank Nyberg akvarell

Frank Nyberg akvarell
Frank Nyberg akvarell
Frank Nyberg akvarell
Frank Nyberg akvarell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FRANS NYBERG (Finland 1882-1962): Stadsmotiv, signerad och daterad F. Nyberg 1947, akvarell, ca 40x30 cm

Gulnad

843562

2020-11-27