Oljemålning Jette Stoltz

Oljemålning Jette Stoltz
Oljemålning Jette Stoltz
Oljemålning Jette Stoltz
Oljemålning Jette Stoltz
Oljemålning Jette Stoltz
Oljemålning Jette Stoltz

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JETTE BIRGITTA STOLTZ (1923-2010): hyacinter, signerad Jette Stoltz, olja på duk, ca 33x24 cm

843572

2020-12-03