Allan Madsen oljemålning

Allan Madsen oljemålning
Allan Madsen oljemålning
Allan Madsen oljemålning
Allan Madsen oljemålning
Allan Madsen oljemålning
Allan Madsen oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ALLAN MADSEN (Danmark, född 1952): stilleben med vindruvor, signerad Madsen, olja på duk, ca 100x100 cm

Zustandsbeschreibung

843577

2020-12-03