Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ALLAN MADSEN (Danmark, född 1952): stilleben med vindruvor, signerad Madsen, olja på duk, ca 100x100 cm
Zustandsbeschreibung
843577
2020-12-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner