Willy Rizzo soffbord

Willy Rizzo soffbord
Willy Rizzo soffbord
Willy Rizzo soffbord
Willy Rizzo soffbord
Willy Rizzo soffbord
Willy Rizzo soffbord
Willy Rizzo soffbord
Willy Rizzo soffbord
Willy Rizzo soffbord
Willy Rizzo soffbord
Willy Rizzo soffbord
Willy Rizzo soffbord
Willy Rizzo soffbord
Willy Rizzo soffbord

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WILLY RIZZO, soffbord/barbord, Italien 1970-tal, svart glasfiber med nedsänkt lös insats i rostfritt stål, höjd 35, 130x80 cm

Bruksslitage, repor, fläckar, stötskador

843579

2020-11-27