Lennart Jirlow färglitografier i mapp

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): (5) "Promenad i kulinariskt pariskvarter", signerade L Jilrow, 224/385, färglitografi, bladmått 48x65 cm, i mapp

843598

2020-11-23