Takarmatur "Delta Piccolo", Sergio Mazza
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, "Delta Piccolo", Sergio Mazza för Artemide, 1960-tal, stomme av vitmetall, kupa i opakt glas, höjd exl. upphängning ca 40 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar inte funktionen
843601
2020-11-27