Takarmatur "Delta Piccolo", Sergio Mazza

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

TAKLAMPA, "Delta Piccolo", Sergio Mazza för Artemide, 1960-tal, stomme av vitmetall, kupa i opakt glas, höjd exl. upphängning ca 40 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar inte funktionen

843601

2020-11-27