Bord Mathsson

Bord Mathsson
Bord Mathsson
Bord Mathsson
Bord Mathsson
Bord Mathsson
Bord Mathsson
Bord Mathsson
Bord Mathsson
Bord Mathsson
Bord Mathsson
Bord Mathsson
Bord Mathsson

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Berit", bord, Dux, 1900-talets andra hälft, kromad benställning, undertill med brännmärkning, höjd ca 62,5, 80x40, total längd 95 cm

Ytskador o fläckar

843614

2020-11-24