Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Berit", bord, Dux, 1900-talets andra hälft, kromad benställning, undertill med brännmärkning, höjd ca 62,5, 80x40, total längd 95 cm
Ytskador o fläckar
843614
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här