Pelarbord med stolar

Pelarbord med stolar
Pelarbord med stolar
Pelarbord med stolar
Pelarbord med stolar
Pelarbord med stolar
Pelarbord med stolar
Pelarbord med stolar
Pelarbord med stolar

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

PELARBORD, STOLAR, 2 st., blandstil, 1900-talets andra hälft, vitmålat, oval bordsskiva, höjd ca 74, 65x47,5 cm, sitthöjd 44 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks- och åldersrelaterat slitage, bordskavd färg på stolar

843615

2020-11-26