Pelarbord med stolar
Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
PELARBORD, STOLAR, 2 st., blandstil, 1900-talets andra hälft, vitmålat, oval bordsskiva, höjd ca 74, 65x47,5 cm, sitthöjd 44 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks- och åldersrelaterat slitage, bordskavd färg på stolar
843615
2020-11-26