Odalisk 1936

Odalisk 1936
Odalisk 1936
Odalisk 1936
Odalisk 1936
Odalisk 1936
Odalisk 1936
Odalisk 1936
Odalisk 1936
Odalisk 1936
Odalisk 1936
Odalisk 1936
Odalisk 1936

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ODALISK, skulptur, trä, signerad "EDE", daterad 1936, längd 100 x 29, höjd 40 cm.

Sprickor, slitage.

843620

2020-11-22