Edition Noël Omega Constellation Armbandsur

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OMEGA, Constellation, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, datum, krona med Omega, halvstel länk med viklås ej original i rödguld 18K, ref nr. 568.016, verk nr. 30680629, kaliber 682, diam ca 24.5 mm, vikt ca 39.7 g

Glas med repor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

843633

2020-12-13