Göteborgsstolar
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 4 st, 1800-talets andra hälft, sk. göteborgsstolar, valnöt, sitthöjd 47 cm
Kuntoraportti
Omfattande slitage och skador, sprickor, skadad klädsel, avslag på ryggbrickor
843635
Päivämäärä:
2020-11-22