Göteborgsstolar

Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

STOLAR, 4 st, 1800-talets andra hälft, sk. göteborgsstolar, valnöt, sitthöjd 47 cm

Kuntoraportti

Omfattande slitage och skador, sprickor, skadad klädsel, avslag på ryggbrickor

843635

Päivämäärä:

2020-11-22