Karl Nordström oljemålning

Karl Nordström oljemålning
Karl Nordström oljemålning
Karl Nordström oljemålning
Karl Nordström oljemålning
Karl Nordström oljemålning
Karl Nordström oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARL NORDSTRÖM (1855-1923): "Gula tulpaner", monogramsignerad KN, daterad 1916 a tergo, olja på duk, ca 46x53 cm

843637

2020-11-22