Serveringsvagn rotting

Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, rotting, 1900-talets andra hälft, skivor i glas, höjd ca 64, 75x47 cm

Slitage, märken

843638

2020-11-22