Hörnskåp fransk empire

Hörnskåp fransk empire
Hörnskåp fransk empire
Hörnskåp fransk empire
Hörnskåp fransk empire
Hörnskåp fransk empire
Hörnskåp fransk empire
Hörnskåp fransk empire
Hörnskåp fransk empire
Hörnskåp fransk empire
Hörnskåp fransk empire
Hörnskåp fransk empire
Hörnskåp fransk empire
Hörnskåp fransk empire
Hörnskåp fransk empire
Hörnskåp fransk empire
Hörnskåp fransk empire

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-talets början, fransk empire, fanerat i pyramidmahogny, mässingsdetaljer, inredd med hyllplan och lådor, höjd 210, 89x65 cm, nyckel finns

Fanerbortfall, sprickor, lösa ben, dekordelar saknas, nyckel finns

843639

2020-11-22