Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
BAROMETER, England, 1800-tal, fanérad i mahogny, intarsia, höjd ca 86 cm
Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktionen. Slitage.
843648
2020-11-22