Omega Electronic armbandsur

Omega Electronic armbandsur
Omega Electronic armbandsur
Omega Electronic armbandsur
Omega Electronic armbandsur
Omega Electronic armbandsur
Omega Electronic armbandsur
Omega Electronic armbandsur
Omega Electronic armbandsur
Omega Electronic armbandsur
Omega Electronic armbandsur

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

300 EUR

OMEGA, Electronic f300Hz, 38 x 36 (42) mm, förgylld, stämgaffel, plexiglas, datum, metallänk ej ursprunglig, referensnr 198.030, caliber 1250 (esa 9162), serienr 3480207, 1972.

Bruksslitage.

843651

2020-11-24