Omega Electronic armbandsur
Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
300 EUR
OMEGA, Electronic f300Hz, 38 x 36 (42) mm, förgylld, stämgaffel, plexiglas, datum, metallänk ej ursprunglig, referensnr 198.030, caliber 1250 (esa 9162), serienr 3480207, 1972.
Bruksslitage.
843651
2020-11-24