Omega herrfickur i 14 k guld

Omega herrfickur i 14 k guld
Omega herrfickur i 14 k guld
Omega herrfickur i 14 k guld
Omega herrfickur i 14 k guld
Omega herrfickur i 14 k guld
Omega herrfickur i 14 k guld
Omega herrfickur i 14 k guld
Omega herrfickur i 14 k guld
Omega herrfickur i 14 k guld
Omega herrfickur i 14 k guld
Omega herrfickur i 14 k guld
Omega herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OMEGA, fickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, innerlock i 14 k, boettnr. 3639033, diameter 51 mm, vikt ca 83 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bucklor och slitage, defekt gångjärn

843655

2020-11-25