Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TV, JVC Nivico, Modell 3240 SC. 1970-tal, orange plast, klotformad, höjd 34 cm
Bruksslitage, spricka på skärmen
843656
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här